Kopš 1990. gada Strojplast ir nepartrauktos inovācijas meklējumos, kas pozitīvi ietekmē mūsu klientus. Uzņēmums lielu uzmanību velta dažādu ietekmējošo faktoru izpētei, kas ir viena no Strojplast biznesa filosofijām. Liela daļa inovācijas - no nelieliem uzlabojumiem līdz lielu ideju ralizācijai.

Kāpēc Strojplast?

Inovācija - tas ir standarts

Uzņēmums sniedz augstas kvalitātes iekārtas. Plašas iespējas mašīnbūvē, stingra kvalitātes kontrole visos ražošanas procesa etapos un augstvērtīgo komponentu konstrukcija garantē augstvērtīgu iekārtu, kas kalpos ilglaicīgi industriālos apstākļos.

Uzņēmuma mērķis - izgatavot stabilu, energoefektīvu un izturīgu aprīkojumu.

AirLess iepakošanas iekārta termo plēvē

Iepakošanas iekārtas "Airless" sērija ir paredzēta izmantošanai rūpnieciskos apstākļos. Konstrukcijas vienkāršība un pārdomātās detaļas nodrošina vieglu un ērtu iepakošanas iekārtas izmantošanu, kas neprasa saspiestā gaisa pieslēgšanu. Brikešu grupu uz iepakošanas konveijeru padot operators. Iepakošanas iekārtas Airless ideāli piemērotas ražošanas līnijai ar nelielu ražotspēju: 4-8 iepakojumiem minūtē. Iekārtai ir trīs veida komplektācijas izpildījumi (Classic, Plus, Advance ) un četros tipveida izmēros. Kvalitātes kontrole iekārtas izgatavošanas laikā un tās testēšana pirms nosūtīšanas pasūtītājam, garantē uzticamu iepakošanas iekārtas darbību. Izmantojot Eiropas ražotāju standarta komponentus, tiek samazināts rezerves un nodiluma detaļu piegādes laiks. Vairāk nekā 20 gadus Airless iepakošanas mašīnas veiksmīgi darbojas ražošanas uzņēmumos daudzās valstīs.