Serviss

Iegādājoties iekārtas kompānijā SIA „RMP”, mūsu klienti saņem ne tikai augstas klases darbgaldus, bet arī uzticamu servisa apkalpošanu, kam ir nemazāk svarīga loma, sakarā ar veiksmīgu un bezpārtrauces ražošanas funkcionēšanas norisi.

Servisa apkalpošana

Lai apkalpotu vairāk nekā 300 iekārtu vienības, kas ir uzstādītas Baltijas valstu un Baltkrievijas teritorijā, kompānija RMP ir izveidojusi spēcīgu servisa komandu. Lai mūsu partneri novērstu finansiāla rakstura zaudējumus, kas rodas iekārtu dīkstāves gadījumā, mēs esam nodrošinājuši:

  • Telefonisku atbalstu cauru diennakti;
  • Rezerves daļu noliktavu Rīgā;
  • Speciālistu izbraukšanu uz izsaukuma vietu diennakts laikā.

Iekārtu montāža un nodošana ekspluatācijā

Iekārtu kvalitatīva montāža un to nodošana ekspluatācijā ir iekārtu bezpārtrauces darbības un izmaksu samazināšanās, iekārtu tālākās smalkpiestrādes, ķīla. Lai tiktu nodrošināta iekārtu korekta montāža, optimālu darba konfigurāciju iestatīšana un nākamo operatoru izsmeļošas mācības, iekārtu nodošanu ekspluatācijā veic RMP speciālisti. Vairums gadījumos, iekārtu sakarā esošais garantijas laiks sākas ar to pieņemšanu no klienta puses, pēc iekārtas palaides un operatora mācību kursa veikšanas.

Rezerves daļu piegāde

Rezerves daļu un ātri nolietojamo sastāvdaļu operatīva piegāde, kā likums, tiek veikta līdz pat klienta namdurvīm, no noliktavas Rīgā, vai arī, ja nepieciešams, - no ražotāja noliktavas Vācijā.

Materiāla testēšana