Ražošanas procesu automatizācija

SIA RMP ne tikai pārdot partneru iekārtas un īsteno to servisa apkalpošanu, bet piedāvā mūsu klientiem savus inženiertehniskos risinājumus, lai uzlabotu un sasniegtu efektīvāku ražotspējas jaudu atkritumu pārstrādē. SIA RMP projektē, izgatavo un uzstāda speciālu tehnoloģisku aprīkojumu un papildiekārtas tehnoloģiskā procesa automatizācijai.

Lielai daļai rūpnīcu iekārtu sastāvdaļu montāža mehāniski notiek tikai 15-20%, pārējās sastāvdaļas tiek montētas manuāli. Automātisko montāžu lieto apmēram tikai 6-7% no visa veida montāžas. Tāpēc SIA RMP vēlas, lai ikviena uzņēmuma ražošana ir pārdomāta un efektīva un uzsver, ka ir nepieciešams samazināt darbietilpīgu montāžu ar tās mehanizāciju un automatizāciju.

Mūsu galvenais virziens - inženiertehnisko risinājumu izstrādes pakalpojumi rūpniecības (metāla vai kokapstrādes) atkritumu apsaimniekošanai.

Mūsu kvalificēta un radoša darba piemērs ir SIA RMP pilnībā patstāvīgi īstenots projekts jauna produkta izstrādei. Tas ir RUF tipa taisnstūra brikešu automātiskās iepakošanas līnija RMP-PL. Izstrādājot šo produktu, mūsu uzņēmums ir izturējis visus posmus jaunas iekārtas realizācijai, ietverot projektēšanu, montāžu un testēšanu.

SIA RMP izstrādātie Rolgangi un konveijeru sistēmas mērķi:

  • automatizēt ražošanas procesu;
  • paaugstināt ražošanas efektivitāti;
  • optimizēt loģistiku.