Rudnick & Enners GmbH tika dibināts vairāk nekā 35 gadus atpakaļ. Uzņēmums specializējas iekārtu izstrādē un ražošanā un dažādu komponentu izstrādē pārstrādes nozarē, vides aizsardzības tehnoloģijās, kā arī granulēšanas tehnoloģijās. Uzņēmumu raksturo ilgtspējīga izaugsme.

Šobrīd Rudnick & Enners GmbH strādā vairāk kā 100 kvalificētu darbinieku, nodarbojoties ar iekārtu izgatavošanu, ražošanu, pārdošanu un ar ražošanas sagatavi, iepirkumiem un montāžu. Uzņēmuma mērķis ir pasaulē labi atpazīstamu augstvērtīgo produkciju nodrošināšana un nepārtraukta uzņēmuma attīstība. Daudzgadīga pieredze, uz kvalitāti orentējošs un tieksme uz inovācijām noteikti arī nākotnē asocēsies ar nosaukumu Rudnick & Enners GmbH.

Uzņēmums, kas dibināts 1977. gadā un reģistrēts uzņēmumā Alpenrode (Westerwald), ir kļuvis par vadošo ražotāju gan atsevišķām iekārtām, gan komplektā iekļauto sistēmu risinājumiem.

Pēdējo desmitgažu laikā kokzāģētavu un skaidu plākšņu ražošanā, kā arī atkritumu otrreizējā pārstrādē, nosaukums Rudnick & Enners ir kļuvis par kvalitātes un uzticamības sinonīmu. Granulācijas un atjaunojamās enerģijas jomā Rudnick & Enners pilnībā apmierina klientu vajadzības. Nepārtraukta inovāciju ieviešana nodrošina iekārtu ekonomisko efektivitāti. Eksporta īpatsvara pieaugums no kopējā saražotā apjomā norāda uz lielu pieprasījumu pēc mašīnām un iekārtām starptautiskajā tirgū, kā arī to nepieciešamību.

Plaša mēroga mašīnu izmantošana, izmantojot Rudnick & Enners iekārtas, liecina par uzņēmuma speciālistu pieredzi un profesionālo kompetenci šajās jomās. Lai veiktu dažādus uzdevumus, Rudnick & Enners nodarbina vairāk nekā 100 kvalificētu darbinieku, kuri izmanto savas tehniskās zināšanas, pieredzi un spējas izpildīt klientu prasības. Šī komanda nepārtraukti strādā pie tā, lai turpinātu izstrādāt produktu klāstu un nodrošinātu atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem, kas atbilst uzņēmuma filozofijai.

Uzņēmuma veiksmes pamats slēpjas vadībā un profesionālajā kompetencē visās nozarēs, kas uzkrāta vairākos gadu desmitus.