Lentes transportieris

Saskaņā ar pasūtītāju individuālajām prasībām, Rudnick & Enners piedāvā visdažādākos lentes transportierus: ar abrazīvu lenti, siles tipa lenti, kā arī veltņu konveijerus.

Pirmšķirīgu sastāvdaļu izmantošana un ražošanas kvalitātes augstu standartu ievērošana ļauj mums atbilst mūsu klientu prasīgajiem pieprasījumiem, attiecībā par beramkravu transportēšanas materiāli tehnisko nodrošināšanu. Galarezultātā mēs piedāvājam augstas veiktspējas un drošu cēlēj transportēšanas aprīkojumu, ar minimālu enerģijas patēriņu, lai nodrošinātu bezpārtrauces darbu ekspluatācijas ilgstošā laika periodā.

Ленточные транспортеры

Konveijeros, kas aprīkoti ar abrazīvu lenti, lente slīd pār lokšņu tērauda vienlaidu segumu. Īpašu lentu ar teicamām slīdes specifikācijām izmantošana nodrošina transportēšanas apstākļus, ar zemu enerģijas patēriņu un mazu nodilumu.

Konveijeros, kas aprīkoti ar siles tipa lenti, kā arī veltņu konveijeros, lente, vai nu vienā, vai arī abos virzienos, daļēji vai pilnībā virzās pa veltņiem.

Visu lentes transportieru piegādes komplektā var tikt ietverts šāds aprīkojums: sprādziendroša sistēma, kustības režīma kontroles sistēma, hidrauliskais spriegotājs, tīrītājs, skrāpis, avārijas izslēgšanas slēdzis, kā arī dažādu profilu lentes. Transportiera lentes izvēle ir atkarīga, tai skaitā, no pārvietojamā materiāla un lentes transportiera slīpuma leņķa.