Mehāniskai brikešu presei BP6510 ir uzlabots dizains un tā ir pati pieprasītākā no C.F.Nielsen presēm. Dubultās padeves sistēma garantē augstu jaudu, neatkarīgi no izejvielu blīvuma.

Prese ir aprīkota ar modernu vadības sistēmu, kas ļauj piekļūt internetam. Ir iespējams pārraudzīt, vadīt vai meklēt kļūdas un pat pārprogrammēt PLC funkciju, izmantojot interneta pieslēgumu. Visus darbības tekstus un paziņojumus par kļūmēm var parādīt 16 valodās. Žurnāla funkcija ir svarīgs līdzeklis, lai analizētu un uzlabotu briketēšanas procesu.

BP 6510 ir ļoti spēcīgs spiediens ar smagiem bronzas gultņiem un izturīgu korpusu, kas izgatavots no tērauda un piestiprināts pie tērauda dzelzsbetona pamatnes, kas nodrošina klusu un drošu darbību ar ļoti zemu vibrācijas līmeni.

Unikāls virzuļa un matricas sistēma ar maināmo virzuļa galvu un nodiluma gredzeniem ir pieejams dažāda veida briketēm no dažādām izejvielām.

Prese galvenokārt ir piemērota patēriņa brikešu ražošanai ar mitrumu 10-12% un ietilpību līdz 1800 kg/h. Briketes var būt apaļas, ar diametru 90, 100 mm vai kvadrātveida 75 × 75 mm.