Briketēšanas sistēmas

Lai tiktu nodrošināta augsta kvalitāte koksnes briketēm, RUF briketēšanas sistēmu darbība norit materiāla saspiešanas apstākļos līdz pat 1700 kg/сm². RUF briketēšanas sistēmu ekspluatācijas svarīgas priekšrocības ir to ekskluzīvā drošība, ekonomiskais energopatēriņš un mazā nolietošanās pakāpe, kas kopā veicina visātrāko atmaksāšanās laiku. Mēs piegādājam sistēmas ar hidrauliskajām piedziņām no 3 kW līdz 90 kW, tādā konfigurācijā, kas precīzi atbilst ekspluatācijai paredzētajai telpai.

Biomasas brikešu šķērsgriezuma izmērs var būt robežās starp 150x60 mm un 260x100 mm. Tostarp, briketes garumu ir iespējams mainīt noteiktu robežu ietvaros. Taisnstūrveida briketes neaizņem pārmērīgi daudz vietas uzglabāšanas laikā, un iesaiņotā veidā ir gatavas nosūtīšanai pircējam.

SIA RMP Baltijas valstīs ir uzstādījusi un apkalpo vairāk nekā 300 RUF briketēšanas sistēmu, tādējādi mēs esam pārliecināti par to, ka mūsu apstākļos, RUF briketēšanas sistēmas – tā ir nekļūdīga izvēle, lai noorganizētu nepārtrauktu un rentablu brikešu ražošanu.