Kokapstrāde

Šobrīd, kad fosilā kurināmā rezerves samazinās, bet pasaules ekonomika mērķtiecīgi attīstās CO2 izmešu samazināšanas atmosfērā virzienā, atjaunojamās enerģijas avotu nozīme pastāvīgi pieaug.

Kurināmo skaidu, granulu un brikešu ražošana – mūsdienās ir vistehnoloģiskāk un ekonomiskāk pamatotais risinājums, saskaņā ar kokapstrādes un nekvalitatīvas koksnes atlikumu izmantošanas efektivitātes paaugstināšanu. SIA „RMP” piegādā iekārtas visiem, šo tehnoloģisko procesu, posmiem.

Ņemot vērā Jūsu uzņēmuma vajadzības, mēs nokomplektēsim ražošanas ciklu ar RUF, Rudnick & Enners un C.F.Nielsen iekārtām.

 • Mizošana

  Mizošana

  Rudnick & Enners mizošanas iekārtas atšķiras ar savu augsto kvalitāti un universālumu. Mizošanas iekārtas var tikt ekspluatētas gan kā autonomas iekārtas, gan arī var integrēties komplekso risinājumu automatizētajās sistēmās.

 • Smalcināšana

  Smalcināšana

  Rudnick & Enners piedāvā pielāgotus risinājumus dažādu materiālu smalcināšanai. Mēs piegādājam standarta un speciāli izstrādātas mašīnas, kurām raksturīga visaugstākā kvalitāte un uzticamība ekspluatācijā.

 • Cēlšanas un transportēšanas iekārtas

  Cēlšanas un transportēšanas iekārtas

  Rudnick & Enners ražo sistēmas, jebkuru transportēšanas uzdevumu risināšanas sakarā – apaļkoksnes noliktavās, kokzāģētavu ražotnēs, bunkuru iekraušanas un izkraušanas sistēmās, silosu iekraušanas sistēmās, nosūtīšanas stacijās, TEC degvielas iekraušanas un pelnu aizvākšanas sistēmās, kā darbību nodrošina biomasa. Mūsu darbības galvenais orientieris – tā ir sistēmas risinājumu konstruēšana un piegāde, tostarp ņemot vērā pasūtītāja individuālās vajadzības.

  Rudnick & Enners piegādā gan standarta, gan arī īpašas iekārtas, ko raksturo visaugstākā kvalitāte un pārdomāta konstrukcija. Mēs ar prieku piemeklēsim individuālu risinājumu tieši Jums.

 • Iekārtas žāvēšanai

  Iekārtas žāvēšanai

  Rudnick & Enners kompaktie žāvētāji tiek lietotas kokskaidu un skaidu vienmērīgai žāvēšanai, kā arī citu beramo organisko materiālu žāvēšanai.

  Moduļu konstrukcija, mērogojamība, izstrādātā siltuma efektīva izmantošana sekmē šīs iekārtas plašāku izmantošanu dažādu ražošanas situāciju gadījumā.

 • Šķirošanas un sijāšanas iekārtas

  Šķirošanas un sijāšanas iekārtas

  Skaidu sijāšanai un to sašķirošanai dažādās frakcijās, R&E piedāvā cilindriskos sietus, diskveida kretuļus, kratītājsietus un vibrosietus, kā arī augstas veiktspējas drošus sijāšanas sietus.

  Gluži tāpat, kā Rudnick & Enners, visas ražotās iekārtas, šķirošanas un sijāšanas sistēmas ir pieejamas dažādos izpildes un konfigurācijas variantos, kas atbilst izvirzītajiem uzdevumiem.

 • Izkraušanas un dozēšanas sistēmas

  Izkraušanas un dozēšanas sistēmas

  Izkraušanas un dozēšanas sistēmas tiek projektētas un izgatavotas saskaņā ar individuāliem pasūtījumiem, atbilstoši izejvielu parametriem, pieprasīto veiktspēju un saskaņā ar ekspluatācijas kopējiem noteikumiem. Plašais tehnoloģisko risinājumu sortiments cēlējtransporta iekārtu jomā ļauj integrēt izkraušanas un dozēšanas sistēmas kompleksos risinājumos.

 • Briketēšanas sistēmas

  Briketēšanas sistēmas

  Lai tiktu nodrošināta augsta kvalitāte koksnes briketēm, RUF briketēšanas sistēmu darbība norit materiāla saspiešanas apstākļos līdz pat 1700 kg/сm². RUF briketēšanas sistēmu ekspluatācijas svarīgas priekšrocības ir to ekskluzīvā drošība, ekonomiskais energopatēriņš un mazā nolietošanās pakāpe, kas kopā veicina visātrāko atmaksāšanās laiku. Mēs piegādājam sistēmas ar hidrauliskajām piedziņām no 3 kW līdz 90 kW, tādā konfigurācijā, kas precīzi atbilst ekspluatācijai paredzētajai telpai.

  Biomasas brikešu šķērsgriezuma izmērs var būt robežās starp 150x60 mm un 260x100 mm. Tostarp, briketes garumu ir iespējams mainīt noteiktu robežu ietvaros. Taisnstūrveida briketes neaizņem pārmērīgi daudz vietas uzglabāšanas laikā, un iesaiņotā veidā ir gatavas nosūtīšanai pircējam.

  SIA RMP Baltijas valstīs ir uzstādījusi un apkalpo vairāk nekā 300 RUF briketēšanas sistēmu, tādējādi mēs esam pārliecināti par to, ka mūsu apstākļos, RUF briketēšanas sistēmas – tā ir nekļūdīga izvēle, lai noorganizētu nepārtrauktu un rentablu brikešu ražošanu.

 • Iekārtas brikešu iepakošanai

  Iekārtas brikešu iepakošanai

  Brikešu iesaiņošana polietilēna maisos, tehnoloģiskajā skatījumā, ir salīdzinoši vienkārša operācija, ko var veikt manuāli. Taču, operācijas monotonums, kā arī atkarība no cilvēciskā faktora, aktualizē šī procesa automatizāciju, īpaši tas ir attiecināms vairāku briketēšanas sistēmu instalācijām

  Atkarībā no nepieciešamā automatizācijas līmeņa, ir iespējami dažādi risinājumi.