Mūsu projekti

 • No atgriezumiem līdz iepakotām briketēm

  2021. gada februaŗī mūsu komanda realizēja pilna cikla briketēšanas līnijas izstrādi un uzstādīšanu. Uzņēmumā ir daudz zāģskaidu un dažādu kokmateriālu atgriezumu dažādā frakcijā. Lai sasniegt vienmērīgu kokmateriāla masu briketēšanai ar brikešu sapakošanu uz paletēm, tikai uzstādīts vibrogals, vibrotransportieris, šķeldotājs, vairāki bunkuri un konveijeri, āmurdzirnavas, 2 RUF briketēšanas preses un strojplast iepakošanas iekārta. Briketēšanas līnija jauda 1,4t/stundā.

 • Uzstādām RUF presi Baltkrievijā

  2019. gada augustā Baltkrievijas uzņēmumam, kas jau nodarbojās ar brikešu ražošanu uzstādījām jaunu RUF Lignum R6 briketēšanas presi. Uzņēmums nomainīja iepriekšējās paaudzes RUF presi pret jauno, lai palielinātu ražotspēju, bet samazinātu elektrības izdevumus. Jo visi RUF Lignum R sērijas modeļi atšķiras ar savu energoefektivitāti. Briketēšanas iekārtas Lignum R uzlabojumi hidrauliskajos dzinējos palielināja iekārtu efektivitāti par 25%. Tā ir viena no lielākajām R sērijas priekšrocībām - mazāks enerģijas patēriņš uz jaudu.

 • Risinājums brikešu ražotājam Lietuvā

  Šoreiz viesojāmies mūsu kaimiņzemē Lietuvā, kur 2019. gada jūlija uzstādījām RUF Lignum R6 un Strojplast iepakošanas iekārtu Airless. Kopā šīs iekārtas nodrošina aptuveni 950-970 kg/stundā brikešu. Īsāk sakot viena brikēšu palete stundā, bet diennaktī sasniedzot aptuveni 23 tonnas.

 • 36 tonnas brikešu dienā - RUF spēks!

  Jūlijā uzstādījām divas RUF Lignum R6 preses ar kopējo ražotspēju ap 1500kg/st. Dienas laikā tās var saražot ap 36 tonnu brikēšu. Pašmāju ražotājs atzīst, ka tas ir lielisks veids kā atrisināt problēmu ar atlikumiem, kas rodas ražojot mēbeles. Lielākā daļa brikešu tiek eksportēta.

 • Jaunākās paaudzes RUF prese ar Strojplast iepakošanas risinājumu

  2019. gada jūnijā realizējām lielisku risinājumu pašmāju brikešu ražotājam, uzstādot jaunākās paaudzes RUF Lignum R6 prese kopā ar Stroplast iepakošanas iekārtu. Kopā šīs iekārtas sarūpē briketes 750 kg/st.

 • RUF briketēšanas prese Baltkrievijā

  2019. gada martā palaidām ekspluatācijā RUF Lignum Classic presi, kas pārstrādā skujkoku un lapkoku zāģskaidas briketēs. Šīs iekārtas ražotspēja 450 kg/st.

 • RUF Lignum R6 Igaunijā

  Vēl viens realizēts projekts Igaunijā. Novembra beigās uzstādījām RUF Lignum R6. Uzņēmums pārstrādā saplākšņa skaidas, ražojot briketes.

 • RUF Lignum R2

  Novembrī mēs uzstādījām RUF Lignum R2 Baltkrievijā, kas automātiski pielāgo klientam nepieciešamo brikešu izmēru. Prese ir paredzēta koksnes atkritumu apstrādei.

 • Vēl viena RUF prese Latvijā

  Briketes ir augsti pieprasītas visā Pasaulē. Esošie klienti attīstās līdz ar pieprasījuma pieaugumu. Oktobrī uzstādījām RUF Lignum R6 Latvijā, kas klientam automātiski regulē nepieciešamos brikešu izmērus.

 • RUF Lignum R6 skujkoku atlikumu pārstrādei

  Šā gada augustā Latvijā uzstādījām brikešu presi RUF Lignum R6 skujkoku atlikumu pārstrādei.

 • Lignum R4 un Lignum R6, Baltkrievijā

  Šī gada augustā, uzstādījām Baltkrievijā divas jaunas briketēšanas preses RUF Lignum R6 un RUF Lignum R4. Jaunākais LIGNUM R modeļu hidraulisko piedziņu uzlabojums palielināja prešu efektivitāti par 25%. Uzņēmums pārstrādā priedes skaidas, ražojot briketes 670 kg/stundā ar Lignum R6 un 575 kg/ stundā ar Lignum R4, kopējā ražotspēja pārsniedz 1200 kg/stundā.

 • RUF 500 un Strojplast

  2018. gada jūlijā, SIA RMP uzstādīja Latvijas kokapstrādes uzņēmumā jaunu briketēšanas presi RUF 500 ar papildus bunkuru, kas sadalīja materiālu starp divām presēm, konveijera lentu, pa kuru sapresētās briketes pārvietojās un Strojplast iepakošanas iekārtu. Lai visas iekārtas mijiedarbotos, bija nepieciešams uzstādīt modernus vadības paneļus, kas informētu par katras iekārtas darbību un brīdinātu par kļūmēm.

 • RMP automātiskā iepakošanas līnija

  2018. gada aprīlī uzstādījām Lietuvā SIA RMP izstrādāto brikešu iepakošanas līniju ar ražotspēju 1,8 t/st. Uzņēmums ražo briketes ar četrām briketēšanas iekārtām, kuru saražotais brikešu apjoms ir 1,8 tonnu stundā.

 • RUF Lignum R6 un iepakošanas iekārta Strojplast

  Šā gada maijā Igaunijā uzstādījām jaunu RUF Lignum R6 briketēšanas presi un iepakošanas iekārtu Airless. Jaunākie LIGNUM R modeļu hidrauliskās piedziņas uzlabojumi ir palielinājuši to efektivitāti par 25%. Uzņēmums pārstrādā termiski modificētu egli.

 • RUF prese Transbaikaliā

  2017. gada aprīlī tika uzstādīta jaunā RUF briketēšanas prese krāsaino metālu briketēšanai. Šī tehnoloģija ļauj efektīvi pārstrādāt metāla atlikumus otreizējā izejvielā.

 • Lignum R4

  Kokapstrādes uzņēmumā uzstādījām briketēšanas presi RUF Lignum R4 ar bunkuru un brikešu pakošanas galdu. Jaunākais LIGNUM R4 modeļu hidraulisko piedziņu uzlabojums palielināja preses efektivitāti par 25%.

 • Rudnick&Enners granulu siets

  Rēzeknē tika uzstādīts Rudnick & Enners granulu siets un lentes konveijers. SIA RMP uzstādīja abas iekārtas jau esošajā uzņēmuma granulu ražošanā. Granulu siets samazina putekļu daudzumu, atsijājot putekļus no granulām, kā rezultatā paaugstināja saražoto granulu kvalitāti.

 • Prese RUF 800

  Briketēšanas prese RUF 800 pārstrādā kokapstrādes uzņēmuma koksnes skaidu atlikumus 660kg/st. Iegūtās briketes uzņēmums realizē brikešu tirgū, tādā veidā padarot savu uzņēmumu maksimāli efektīvu. Šobrīd uzņēmumā jau uzstādītas četras briketēšanas preses RUF.

 • Smalcinātājs

  Lai sasmalcinātu tērauda skaidas. 2016 gadā Tatarstānā tika uzstādīts smalcinātājs ERDWICH M600/1-600-7,5 kW.

 • RUF 11/3300/50x50

  2016 gada tik auzstādīta RUF 11/3300/50x50 briketēšanas prese, kas birketē maisījumu no tērauda un alumīnija skaidām.

 • RUF 400 Briketēšanas prese

  Uzstādīta briketēšanas prese Sanktpēterburgā. Uzņēmums pārstrādā tabakas izstrādājumu atkritumus. Tas samazina atkritumu apjomus, lai transportētu un briketes ērti utilizēt.