C.F. Nielsen ir līderis mehānisko brikešu preses ražošanā. No izejvielām - lauksaimniecības atkritumi, koksnes atkritumi, kā arī citu veidu biomasas atliekas un atkritumi: mēs piedāvājam pasaules mēroga briketēšanas risinājumus rūpnieciska tipa brikešu ražošanai, ko izmanto lielos siltumenerģijas un elektrostaciju katlos kā arī izmantošanai privāto patērētāju kamīnos un koka krāsnīs.

Uzņēmums, kas dibināts 1889. gadā, ir kļuvis par vadošo ražotāju gan atsevišķu iekārtu, gan pilnīgu pabeigtu sistēmu risinājumu ražošanā.

C.F. Nielsen mērķis ir apkalpot kvalitatīti savus klientus. Daudzi no darbiniekiem strādā ar uzņēmumu vairāk nekā 10 gadus, un daži no viņiem pat strādā jau vairāk nekā 40 gadus - šo gadu laikā uzkrātā pieredze un nepieciešamās zināšanas ļauj sekmīgi apkalpot dažādus tirgus, kuros mēs strādājam. No Āfrikas līdz Āzijai, no Tuvajiem Austrumiem līdz Ziemeļamerikai.

C.F. Nielsen nodrošina gandrīz pilnu projektu izstrādes un īstenošanas ciklu, ko veic uzņēmums. Tehnoloģija pastāvīgi attīstās, un, pateicoties ciešai sadarbībai ar klientiem, tehnoloģiskie risinājumi atbilst viņu prasībām un cerībām - gan tagad, gan nākotnē. Šī filozofija apvienojumā ar briketēšanas preses ražošanas iespējām, kas paredzētas izmantošanai dažādos apstākļos, ļauj pastāvīgi uzlabot C.F. Nielsen iekārtas un pielāgot to tirgus prasībām. Tas arī ļauj mums piedāvāt saviem klientiem visjaudīgākās un efektīvākās briketēšanas preses pasaulē.

C.F. Nielsen ir pasaulē plašākais mehānisko brikešu preses klāsts ar ietilpību no 200 kg līdz vairāk nekā 5000 kg / st. Preses tiek pārdotas visā pasaulē dažādiem koksnes, lauksaimniecības un citiem atkritumiem. Nodrošinot vadošo pozīciju mehānisko presu ražošanā.

Uzņēmuma panākumu pamatā ir īpašnieku nepārtraukta attīstība un stabila profesionālā kompetence, kas uzkrāta vairākās desmitgadēs visās jomās.