ARP GmbH & Co.KG (Vācija) - eksperts integrēto, automatizētu sistēmu risinājumu jomā, tādās nozarēs, kā - metālisku skaidu pārstrādē, atkritumu liešanas ražošanā un stancēšanā.

Uzņēmuma vēsture sākās 1984.gadā Alpirsbach-Peterzell (federālā zeme Baden-Württemberg), kur brāļi Rigert organizēja rezerves daļu ražošanu reģionālajiem uzņēmumiem. Sakarā ar pastāvīgu inovāciju ieviešanu un mobilo orientāciju uz klientu vajadzībām, uzņēmums sāka strauji attīstīties un ieņēma vietu metālapstrādes atkritumu pārstrādes iekārtu tirgū.

1986 Izstrādā smalcinātāju atkritumiem.
1991 ARP piedāvā pilnu tehnloloģiskās līnijas klāstu un metāla skaidu, kā arī citu atkritumu un pārstrādes materiālu iznīcināšanas sistēmu.
1992 Gaisa sistēmas izstrāde, lai pārvietotu metāla skaidas. Saražotas pirmās sūkņu stacijas, smalcinātāji un vakuuma sistēmas.
2000 Pirmās alumīnija skaidu pārstrādes kompleksās līnijas ražošana. 3000-ās iekārtas nosūtīšana uz Japānu.
2006 Atver ARP filiāli ASV. Pārdotas 5000 iekārtas.
2010 ARP izstrādā un ražo savu pirmo pilnībā automatizēto alumīnija pārstrādes sistēmu. Pārdotas 6000 iekārtas.
2011 ARP saņem prēmiju "Vides aizsardzības tehnoloģiju" jomā kategorijā "Materiālu efektivitāte".

Šodien ARP GmbH & Co.KG - 65 darbinieki, 30 reģionālie biroji visā pasaulē, sekmīga atkritumu pārstrādes aprīkojuma piegāde, izejvielu sagatavošana.

Kompānija piedāvā plašu iekārtu klāstu smalcināšanai, separācijai, transportēšanai, metāla skaidas uzglabāšanai, sūkņu stacijas un vakuuma pārvietošanas sistēmām un daudz ko citu.