Apzīmētie ar * lauki ir obligāti!

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Aprīkojums koksnes un metālapstrādes atkritumu pārstrādei

Sūtīt ziņojumu
+371 67 286 442

SADARBĪBĀ AR

KOMPLEKSIE RISINĀJUMI ATKRITUMU PĀRSTRĀDEI

SIA RMP

SIA RMP piegādā vērtīgo otrreizējo izejvielu atgūšanas, ražošanas un sadzīves atkritumu pārstrādes aprīkojumu un tehnoloģijas. Kopš 2004. gada, šajā mūsdienu ekonomikas augsti tehnoloģiskajā nozarē, esam uzkrājuši pietiekamu pieredzi un zināšanas. Mēs pārstāvam tādas kompānijas kā RUF, Rudnic & Enners, ARP. Šo pasaules mēroga ražotāju iekārtas ir līderi savā nozarē. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai, SIA RMP piedāvā tehnoloģiskās līnijas metālapstrādei, kokapstrādei un organisko atkritumu pārstrādei, kurā ietilpst: drupinātājs vai smalcinātājs, žāvētājs, briketēšanas vai granulēšanas iekārta, transportēšanas konveijeri, gatavās produkcijas iepakošana.

Uzkrātā pieredze droši ļauj mums apgalvot – pārvētīsim Jūsu atkritumus ieņēmumos.

Mūsu misija – paredzēt un, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas katram konkrētajam gadījumam ekonomiski visefektīvākajā veidā, risināt mūsu klientu problēmas, kas rodas saistībā ar atkritumu pārstrādi un utilizāciju.

Mūsu mērķis – pilnveidot savu profesionalitāti, lai sasniegtu augstu klientu apmierinātības līmeni.

Racionāla, apkārtējai videi labvēlīga, ekonomiski efektīva resursu, ražošanas un visu veidu mūsdienu sabiedrības sadzīves ģenerētu atkritumu pārvaldīšana – tā nav tikai nodeva veselajam saprātam vai ienesīga biznesa meklējumi. Aizvien stingrākās normas un noteikumi neatstāj mums izvēles iespējas. Tieši tādēļ Jums jāzina, Jūsu problēmu risināšanai ir pieejams profesionāls, pieredzējis un uzticams partneris - SIA RMP.

Mēs pievēršam lielu uzmanību savu darbinieku kvalifikācijai un nemitīgi to paaugstinām. Mēs veicam aprīkojuma montāžu, garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu un piegādājam rezerves daļas no mūsu noliktavas Rīgā. Mūsu darbības laikā esam atvēruši filiāles Krievijā un Ukrainā.

Šobrīd mūsu klienti ir Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā strādājoši kokapstrādes, metālapstrādes, lauksaimniecības uzņēmumi, tirdzniecības tīkli un atkritumu pārstrādes uzņēmumi.

SIA RMP

Jaunumi

  • RMP jauna mājas lapa — vēl tuvāk klientiem

    No 2015. gada decembra esošajiem un potenciālajiem uzņēmuma RMP klientiem, kā arī citiem interesentiem pieejama uzņēmuma mājas lapas www.rmp.lv jaunā versija. Tajā ir virkne uzlabojumu un jaunumu, kas padara tās izmantošanu vēl ērtāku, bet saturu informatīvāku.